شرکت "زانوس-آر" از سال 2009 در بازار روسیه فعالیت خود را شروع کرد. ظرف این مدت شرکت ما از شرکت تجارتی کوچک به یکی از بزرگترین شرکتهای منطقه آستراخان در آمده است.

هدف ما این است که ما می خواهیم کانال های تجاری قابل اعتماد بین روسیه و ایران را ایجاد بکنیم و توسط آن نه تنها فعالیت در رشته صادرات و واردات محصولات از جمهوری اسلامی ایران به روسیه داشته باشیم بلکه همچنین قصد داریم شعبه های خود را در قزاقستان، بلاروس، ترکیه و دبی باز نماییم تا گردش مالی سالانه خود را چند برابر بکنیم .


شرکت "زانوس-آر" به شرکتهای ایرانی جهت صادرات به کشور روسیه دعوت به همکاری می نماید .

شرکت زانوس-آر آماده واردات محصولات زراعی غلات(گندم، ذرت)، چوب، فلزات، کره و روغن سویا به جمهوری اسلامی ایران است .

انواع اصلی کالاهای صادر شده به ایران در سایت ما ارائه شده است. ما همه پیشنهادات همکاری را در نظر خواهیم گرفت. ما حاضریم درخواست شما را درهر زمانی که برای شما مناسب باشد بپذیریم.
شرکت ما شرکتی ثابت و مسئول است که کیفیت عالی کالا، کوتاهترین مدت تحویل، قیمتهای واقعی و سطح بالای خدمات را به مشتریان خود تضمین می کند.
مدیر عامل شرکت ما عضویت اتاقهای بازرگانی مازندران ایران و عضویت اتاق مشترک ایران و روسیه دارد و هم مشاور رئیس اتاق بازرگانی آستراخان در رشته روابط اقتصادی خارجی با جمهوری اسلامی ایران و عضو کمیته مساعدت به فعالیت اقتصادی خرجی اتاق بازرگانی آستراخان روسیه می باشد. همچنین شرکت ما عضو اتاق بازرگانی آستراخان روسیه می باشد.